Підручник Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Поглиблений рівень вивчення

Назад до підручників 10 клас Алгебра
Підручник Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Поглиблений рівень вивчення
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • ISBN: 978-966-474-313-3
  • Кількість сторінок: 512

Кращі умови вирішення завдань з підручником

Десятикласники бажають переглядати необхідний підручник з алгебри в онлайн режимі. Вони роблять це не тільки вдома, але і в школі. Тому так важливо, щоб працювати з цифровим посібником було зручно. Цього можна досягти без проблем, ставши користувачем нашого сайту. Ми організували найкомфортніші умови використання навчальних матеріалів, щоб учні не витрачали свій час і зусилля на непотрібні процеси (наприклад, на авторизацію), а відразу приступали до перегляду навчального посібника.

Досягаємо відмінних знань з підручником за 10 клас

Постійна співпраця з навчальним посібником з алгебри за 2018 рік на теренах 12 Балів приносить хлопцям величезну кількість позитивних моментів. В першу чергу, потрібно відзначити розвиток у школярів самостійності. Справа в тому, що взаємодіяти з навчальними файлами у нас на ресурсі підлітки зможуть без допомоги батьків.

Також, потрібно вказати, що підручник за десятий клас є головним джерелом отримання нової інформації з дисципліни і сприяє її міцному засвоєнню, що приводить до отримання відмінних оцінок.

Успішність на відмінно, з правильним посібником

На нашому сайті розташований найякісніший підручник з алгебри 10 клас Мерзляк, Номіровський, Полонський, Якір, який дарує школярам запас тільки останньої та актуальної інформації. Це стає основною причиною того, що учні володіють дисципліною на високому рівні. Завдяки цьому вони відчувають себе впевнено і беруться за виконання навіть особливо складних завдань.

Хороший рівень знань з нової програми - гарант отримання високих балів, які в подальшому підуть в атестат і будуть в нагоді під час майбутнього навчання.

У пошуках підручника

Школярі вже визначилися з тим, яким порталом найкраще користуватися для перегляду навчальних матеріалів і для їх скачування. Лідером серед таких інтернет ресурсів є наш сайт. Ми відповідально підійшли до відбору навчального посібника з алгебри поглибленого рівня вивчення, тому у нас десятикласники можуть познайомитися з професійним його представником. Крім високої якості навчальної книги, учнів приваблює комфортна робота з нею. У нас навіть відсутня реєстрація для початку роботи з підручником.