Підручник Геометрія 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Поглиблений рівень вивчення

Назад до підручників 10 клас Геометрія
Підручник Геометрія 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Поглиблений рівень вивчення
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Гімназія, Харків
  • ISBN: 978-966-474-314-0
  • Кількість сторінок: 272

Висока успішність – реальність

Досягти рівня знань на відмінно з геометрії десятикласникам допомагає підручник за 2018 рік. Цей унікальний навчальний посібник був розроблений згідно з новим календарним планом і може похвалитися великою кількістю самих передових знань і правил з дисципліни. Сучасні школярі вважають за краще працювати з ним в інноваційному форматі - онлайн. Це не вимагає від учнів особливих зусиль, а також фінансових або часових витрат, якщо вони стануть постійними відвідувачами нашого інтернет ресурсу.

Починаємо навчання з правильним посібником з геометрії

Як же визначити, якісний підручник перед?! Користуючись навчальними файлами у нас на сайті, вам просто не потрібно буде це робити. Ми дуже відповідально відбираємо матеріали, які розміщуємо на своєму ресурсі. Так сталося і з навчальним посібником з геометрії, який принесе учням десятого класу тільки приємні емоції від навчання.

Сучасний навчальний довідник на всі 100% збігається з новою програмою, тому ви можете бути повністю впевнені в його високому рівні, а також в тому, що він забезпечує тільки надійною інформацією.

Аспекти використання підручника за десятий клас

Ми вже сказали про те, що наш портал дарує дітям можливість використовувати кращий в своєму роді підручник з геометрії 10 клас (Мерзляк, Номіровський, Полонський, Якір). Але крім цього, ми зробили його перегляд простим і максимально комфортним. Школярі в будь-який необхідний момент можуть приступити до роботи з навчальним посібником. Зручність у роботі з онлайн посібником обумовлено його відкритістю і є повністю безкоштовним. Також, школярам не потрібно витрачати зусилля на авторизацію.

Відмінні бонуси від навчальної книги

Школярі постійно користуються навчальними файлами у нас на сайті 12 Балів. Причина цього криється в його високій функціональності. Працюючи з навчальною книгою з геометрії поглибленого рівня, учні отримують основний обсяг інформації за десятий клас. Вони можуть освоювати її без проблем, так як всі матеріали подаються в зручному вигляді. Таке навчання веде до чудового володінню предметом, що служить головною причиною отримання хлопцями високих балів і, як результат, тільки позитивним чином впливає на успішність!