Підручник Геометрія 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Профільний рівень

Назад до підручників 10 клас Геометрія
Підручник Геометрія 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір 2018 Профільний рівень
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Генеза, Київ
  • ISBN: 978-966-474-312-6
  • Кількість сторінок: 240

Без труднощів в навчанні, з порталом 12 Балів

Сучасна система освіти забезпечує вивчення різних дисциплін за допомогою спеціальних методичних матеріалів - навчальних посібників. До найпопулярніших з них відноситься підручник з геометрії 10 клас (Мерзляк, Номіровський, Полонський, Якір), створений на основі всіх вимог і норм Міністерства освіти. Школярам абсолютно не варто турбуватися про використання цього довідника. Справа в тому, що він вже розміщений у нас на порталі.

Ази побудови навчальних книг з геометрії

На нашому інтернет ресурсі 12baliv.com.ua розміщено новітній підручник з геометрії за 2018 рік. Він став улюбленцем, як дорослих, так і підлітків. Головна особливість посібника полягає в його величезному позитивному впливі на навчальний процес. Ця навчальна книга допомагає десятикласникам не тільки знайомитися з новими знаннями, але і засвоювати їх на глибокому рівні.

Відмінне знання матеріалів з дисципліни принесе учням десятого класу тільки хороші оцінки. Це обов'язково приємним чином позначиться на збільшенні загальної успішності.

Що всередині підручника, який надає якісні знання?

Внутрішній зміст навчального посібника з геометрії відрізняється чіткою структурною організацією. Відкриваючи навчальну книгу профільного рівня, десятикласники зустрічаються з великим об'ємом теоретичної інформації і практичної частини. Всі матеріали по предмету розділені на точні окремі блоки, щоб учень зміг за лічені хвилини перейти до потрібної теми.

Для закріплення тим, в онлайн підручник помістили багато різних вправ. Вони потрібні, щоб учні легко засвоїли новий матеріал і досягли високих результатів у вивченні дисципліни.

Відкриваємо навчальну книгу на сайті

Наш сайт без сумнівів вибрав найкращий підручник з геометрії за 10 клас, щоб розмістити його на своїх сторінках. Підлітки часто відвідують ресурс, бажаючи зручно і без перешкод працювати з навчальною книгою в форматі онлайн або просто завантажити її.

Ми відкриваємо перед школярами можливість працювати з посібником за новою програмою безкоштовно. Але відсутність оплати - не єдине наше досягнення. Для перегляду файлів на порталі немає необхідності в реєстрації. Матеріали на наших сторінках розташовані у вільному доступі цілодобово!