Підручник Геометрія 10 клас Є. П. Нелін 2018 Профільний рівень

Назад до підручників 10 клас Геометрія
Підручник Геометрія 10 клас Є. П. Нелін 2018 Профільний рівень
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Ранок, Харків
  • ISBN: 978-617-09-4358-3
  • Кількість сторінок: 240

Знаємо геометрію на відмінно

Щоб досконально вивчити таку об'ємну і важку дисципліну як геометрія, необхідний виключно професійний і високоякісний посібник. Таким є  підручник з геометрії 10 клас Нелін. Навчальний посібник цього геніального автора максимально доступно надає складну інформацію школярам, ​​сприяючи досягненню учнями чудових результатів у володінні дисципліною. Дана навчальна книга в цифровому форматі доступна на нашому сайті.

Яка структура посібника?

Наш сайт вимогливо ставиться до вибору матеріалів, які подає на своїх сторінках. Саме тому, у нас розміщено тільки кращі посібники. Серед них і знаходиться навчальний підручник з геометрії профільного рівня. Він користується величезною популярністю у школярів.

Справа в тому, що в даному підручнику за десятий клас розташована найактуальніша інформація по предмету. Більш того, в ньому запропонований широкий асортимент вправ, необхідних для легкого запам'ятовування тем на тривалий час.

Навіщо працювати з посібниками по геометрії

Десятикласники постійно користуються навчальними книгами по геометрії. З якою метою вони роблять це? Все дуже просто. Підручник на нашому ресурсі був створений відповідно до нової програми, тому містить найсучаснішу навчальну інформацію по геометрії. Завдяки цьому, у школярів є можливість на високому рівні вивчати інноваційні матеріали. Це гарантовано забезпечить високу результативність учнів і допоможе досягти відмінних знань, які позитивним чином вплинуть на майбутнє.

Сайт - легкий перегляд підручників

У 21 столітті більшість учнів уже забули про паперовий варіантах навчальних книг. Вони переважно користуються електронними довідниками, що особливо зручно робити в онлайн режимі на нашому сайті. Десятикласники не зустрінуться з труднощами під час роботи з підручником з геометрії за 2018 рік у нас. Справа в тому, що ми пропонуємо цей навчальний посібник безкоштовно. Але і це ще не все. Для використання матеріалів у нас, підліткам не доведеться витрачати час на реєстрацію, що сприятливо вплине на функціональність взаємодії з підручником.