Підручник Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований 2018 

Назад до підручників 10 клас Математика
Підручник Математика 10 клас М. І. Бурда, Т. В. Колесник, Ю. І. Мальований 2018
  • Автори:
  • Рік видання: 2018
  • Видавництво: Оріон, Київ
  • ISBN: 978-617-7485-74-1
  • Кількість сторінок: 287

12 Балів - надійне поле для навчання

Наш портал надає сучасний і якісний підручник з математики 10 клас (Бурда, Колесник, Мальований), який стане вірним помічником для школярів під час вивчення дисципліни. З даним навчальним посібником вивчення математики проходитиме без  труднощів. Справа в тому, що ми прибрали всі перепони в цьому процесі. Нами не передбачена авторизація для переходу до навчальної книги. Більш того, нашим відвідувачам немає необхідності вносити оплату для початку роботи з довідником. Почніть використання підручника без проблем!

Для чого працювати з підручником?

Підручник з математики за 2018 рік займає важливе місце в житті десятикласників. У чому полягає його призначення? Даний навчальний довідник був спеціально розроблений для того, щоб школярі могли вивчати тільки актуальну і перевірену інформацію з дисципліни. Цей навчальний посібник надає учням широкий асортимент матеріалів, а також дає можливість їх глибокого і тривалого засвоєння.

Завдяки такому методу навчання, учні десятого класу зможуть без проблем засвоїти дисципліну.

Приємні аспекти в роботі з навчальною книгою з математики

Школярі надзвичайно люблять працювати з підручником з математики на нашому інтернет ресурсі 12 Балів. Ми пропонуємо учням найлегші шляхи онлайн використання довідника, а також не ставимо ніяких перешкод для його скачування. Ефективна робота з навчальним посібником принесе десятикласникам тільки приємні емоції, які будуть мотивувати їх для подальшого вивчення матеріалів. Більш того, співпраця з професійним посібником стане фундаментом для високих оцінок і відмінного рівня знань.

Трошки про будову підручника

Сучасний підручник з математики знайшов електронний зовнішній вигляд і почав проживати на нашому інтернет порталі. Незважаючи на це, його внутрішній зміст абсолютно не змінився. Даний навчальний посібник за десятий клас створено за новою програмою, яка передбачає вивчення самої передової інформації з дисципліни. Тому, учні будуть в курсі останніх досягнень в області даної науки. Вся інформація в навчальній книзі розділена на теми. Також, в довіднику подано багато завдань, роль яких - допомагати учням в засвоєнні нових матеріалів!