12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 5. Потужність

Реклама:

ВПРАВА № 5. 2. Під час змагань хлопчик розвинув потужність 160 Вт. Яку роботу виконав хлопчик за 20 с?


Дано:

𝑃 = 160 Вт

𝑡 = 20 с

Знайти: 

𝐴 = ?

Розв’язок:

𝐴 = 𝑃 • 𝑡 = 160 Вт • 20 с = 3200 Дж = 3,2 кДж

Відповідь: 𝐴 = 3200 Дж = 3,2 кДж.

Повідомити про помилку
Реклама: