12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 5. Потужність

Реклама:

ВПРАВА № 5. 3. За який час двигун автомобіля, розвиваючи потужність 150 кВт, виконає роботу 900 кДж?


Дано:

  • 𝑃 = 150 кВт = 150,000 Вт
  • 𝐴 = 900 кДж = 900,000 Дж

Знайти: 

  • 𝑡 = ?

Розв’язок:

𝑡 = 𝐴/𝑃 = 900,000 Дж/150,000 Вт = 6 с

Відповідь: 𝑡 = 6 с.

Повідомити про помилку
Реклама: