12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 5. Потужність

Реклама:

ВПРАВА № 5. 4. Загальна потужність двигунів літака становить 10 МВт. Визначте силу опору рухові, якщо літак рухається зі швидкістю 720 км/год.


Дано:

  • 𝑃 = 10 МВт = 10 000 000 Вт
  • 𝑣 = 720 км/год = 200 м/с

Знайти: 

  • 𝐹оп = ?

Розв’язок:

𝑃 = 𝐹 • 𝑣 ⇒ 𝐹 = 𝑃/𝑣 = 10000000 Вт/200 м/с = 50000 Н = 50 кН

Відповідь: 𝐹оп = 50 000 Н = 50 кН.

Повідомити про помилку
Реклама: