12 балів

1. МОМЕНТ СИЛИ. МЕХАНІЧНА РОБОТА - § 9. Учимося розв’язувати задачі

Реклама:

ВПРАВА № 9. 2. Тіло, що перебувало в стані спокою, падає з висоти 20 м. На якій висоті швидкість руху тіла дорівнюватиме 10 м/с?


Дано:

  • Н = 20 м;
  • 𝑣 = 10 м/с.

Знайти:

  • ℎ - ?

Розв’язання:

За законом збереження енергії потенціальна енергія у верхній точці дорівнює сумі потенціальної та кінетичної у певній точці:

𝑚𝑔H = 𝑚𝑔ℎ + 1/2 𝑚𝑣2

Звідси:

ℎ = 𝑔H - 1/2 𝑣2/g = 10 Н/кг • 20 м - 50 м2/с2 /10 Н/кг = 15 м.

Відповідь: 15 м.

Повідомити про помилку
Реклама: