РОЗДІЛ 2. ВІДНОШЕННЯ І ПРОПОРЦІЇ
Реклама:
Назад до 662 | № 663 | Вперед до 664 |
663. Класну кімнату на плані з масштабом 1 : 50 зображено прямокутником з розмірами 8 см і 12 см. Скільки кілограмів фарби потрібно для того, щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати, якщо на 1 м2 підлоги витрачається 0,2 кг фарби?
1) 8 • 50 = 400 (см) – перша сторона приміщення класу.
2) 12 • 50 = 600 (см) – друга сторона приміщення класу.
Примітка: 400 см = 4 м, 600 см = 6 м.
3) S = 4 • 6 = 24 (м2) – площа класу.
4) 24 • 0,2 = 4,8 (кг) – фарби необхідно, щоб пофарбувати підлогу.
Відповідь: 4,8 кг фарби.
Реклама: