ГДЗ Математика 5 клас О. С. Істер 2022 

ГДЗ Математика 5 клас О. С. Істер (2022 рік) НУШ - 2022
 • Автори:
 • Тип: Відповіді до підручника
 • Рік видання: 2022
 • Видавництво: Генеза, Київ
 • 8036

Математика в 5 класі вже більш насичена різними математичними термінами, правилами та найважливішими математичними твердженнями. Як відомо в математиці, кожен теоретичний матеріал закріплюється вирішенням певних завдань та прикладів. Серед завдань є як складні так і  прості та середні, які потребують особливої допомоги. Успішно подолати складні моменти і краще зрозуміти матеріал, що вивчається, допоможе онлайн - ГДЗ з математики 5 клас автор: О. С. Істер 2022.

Підручник відповідає всім вимогам НУШ основної загальної освіти. 


Обери відповідь до вправи


Варто переглянути

02.12 15:50
Це не 742 завдання

До вправи: 742

30.11 21:07
Мені теж подобається цей сайтичок кайф кааааааааааааааааааайфуууууууууууууууюююююююююююююююююююююююююююююююююююю

До вправи: 670

30.11 19:37
Вікалангглш

До вправи: 743

30.11 19:34
ggghhhhghg

До вправи: 728

30.11 15:28
12345678910

До вправи: 723

30.11 11:53
Мені подобається цей сайт

До вправи: 682

29.11 19:35
В 2 крапки нема на 7

До вправи: 694

29.11 19:04
А чому немає

До вправи: 653

29.11 18:37
Не правильно написано

До вправи: 769

29.11 18:16
Номер 704 65+5-70?

До вправи: 704

29.11 17:22
НУ ШО ПИХИМИЧИМ

До вправи: 863

29.11 17:16
2 клітинки це 1 сантиметр

До вправи: 680

29.11 16:08
А це правда?

До вправи: 676

29.11 14:51
Відрізки:KL, LM, KM Промені:LM, LK, ML, MK, KL Прямі:KM, LM, KL

До вправи: 651

29.11 11:20
нет умови або стоба

До вправи: 592

Підручник складається із двох розділів. Один розділ охоплює матеріал про натуральні числа і дій з ними, інший присвячений дробовим числам і дій з ними. Учню потрібно навчитися виконувати додавання, віднімання, множення та ділення як простих, так і  десяткових дробів, знаходити площу прямокутника, об’єм прямокутного паралелепіпеда, число за його відсотками і навпаки.

У ГДЗ є завдання для повторення і приклади їх вирішення, а також тестові вправи для перевірки знань теми, що вивчається. Головною метою розв’язника є не бездумне списування, а допомогти п'ятикласнику самостійно розібратися з помилками та зрозуміти все те, що не встиг на уроці. Структура онлайн гдз дуже проста у використанні. Кожен п'ятикласник зможе легко знайти потрібний номер завдання та правильну відповідь до неї. Підручник дає можливість кожному учневі:

 • найкраще розібратися і запам'ятати рішення типових завдань;
 • самостійно перевірити правильність виконання домашнього завдання;
 • значною мірою полегшити високе навантаження у тому випадку, коли доводиться виконувати багато завдань та з інших предметів;
 • розвинути аналітичні та логічні здібності;

Вчитель може використати ГДЗ з математики Істер як шаблон для своєї власної, більш доступної та цікавої програми, охоплюючи кожного учня у класі, а також проводити проміжні контрольні роботи.

Батьки зможуть використати цей підручник не тільки для перевірки домашнього завдання, а й для визначення ступеня освоєння шкільної програми.

Ніхто не буде сперечатися, що математика є важливим предметом. На його вивчення виділяється багато годин у загальноосвітній школі. Тому слід користуватися сприятливою можливістю та підвищувати рівень свого фізико-математичного мислення. Якщо старанно навчатися і вирішувати складні завдання, рівняння та нерівності, то потім можна буде вступити до технічного вищого навчального закладу та отримати кваліфікацію інженера в тій чи іншій галузі техніки.

Істер запропонував власний навчально-методичний комплекс із математики для п'ятикласників. Нова версія посібника з'являються у друці кожні 2-3 роки. Він містить удосконалені вправи, а також способи їх вирішення. Основна мета ГДЗ полягає в тому, щоб допомогти хлопцям краще впоратися з непростою програмою з цього предмету.

Чому без ГДЗ Істер складно досягти успіху в математиці (5 клас)?

На уроці присутні відразу 25-30 учнів, тривалість якого становить лише 45 хвилин. Тому не завжди вчителю вдається надати методичну допомогу всім, хто цього потребує. У школярів можуть залишатися питання до пройденого матеріалу. Природно, що накопичення таких проблем виливається в нерозуміння наступних параграфів, а то й зовсім відставання. Та це не проблема, коли можна підглянути У ГДЗ, знайти аналогічний зразок і зрозуміти тему на новому рівні.

Правильно використовуючи підручник, можна уникнути багатьох проблем. Не буде «двійок» на контрольних роботах, нервових зривів, несвідомого відторгнення від математики тощо. Навіть якщо здібності дитини до точних наук невеликі, все одно можна отримувати хороші оцінки і переходити з одного класу до іншого без застосування екстраординарних зусиль. Тому ГДЗ з математики, створений Істером, може бути рекомендований учням, які виявляють старанність, але часто не розуміють пояснення вчителя з першого разу. У такому випадку правильні відповіді на нашому сайті будуть дуже доречними:

 • швидкий пошук рішень;
 • підтримка мобільних пристроїв;
 • цілодобова доступність;
 • велика кількість варіантів;
 • відповідність робочим програмам на 2020 рік.

Користуйтеся посібником, і ваші успіхи не забаряться. Школяр якщо і не полюбить математику, то точно перестане мати з нею якісь проблеми.

Онлайн-гдз автор: Істер для 5 класу стане заміною додатковим заняттям

Так, цілком. По суті робота з посібником і є ще одним уроком. Єдина різниця полягає в тому, що вчитель фізично відсутній, але є докладні коментарі. Таким чином, начебто створюється ефект присутності педагога. Працюючи з книгою, п'ятикласникам варто звернути увагу на наступні параграфи:

 • дроби. Ціла та десяткова частини числа;
 • кути та використання транспортира для їх вимірювання;
 • вирішення практичних завдань, що вимагають обчислення в стовпчик.

Посібник, автор якого Істер, стане в нагоді п'ятикласникам. Також по ньому зручно повторювати пройдені розділи старшим учням.